Cestování

Nemáš se s kým jezdit potápět? Buddy se už nepotápí? Nevadí! Přidej se k nám na výlety, buddyho ti najdeme. Během minulého roku jsme objezdili desítky lokalit v ČR, SK, PL, AT, HR i Turecku a covidem to nekončí. Letos jsme zvládli potápění pod ledem, stejně jako safari v Egyptě. Na rok 2021 máme velké plány. Buď u toho i ty.

ALBE | Cestování

 

Během srpna a září jezdíme na vodu několikrát týdně. Na kondiční ponory v lomu se registruj přes Reservio zde.

V létě jsme pořídili novou osobní dodávku Ford Turneo Custom, kterou obrážíme české lomy a okolní země. Běžně trénujeme na lomech Hostěradice, Výkleky, Blansko, ale moc rádi máme i Borek, Leštinku, Bořenou Horu, Šífr. 

Jen během 2020 jsme uspořádali 5 prodloužených víkendů v Chorvatsku a také jsme objevili nové lokality v Rakousku, Turecku a dál. Během našich výletů je možné se i posunout s dalšími certifikacemi např. s AOWD či Nitrox kurzem. 

 

Ideální dárek pro potápěče, kteří se chtějí přidat na výlety. 9 z 10 buddíků doporučuje:

Nevíš jaký výlet si vybrat nebo nevíš, co bude? Předplať si cestovní kredit s ALBE, ze kterého můžeš čerpat během celého roku. Kredit slouží na snížení ceny zájezdů (např. do Egypta) nebo jen na pokrytí půjčovny, dopravy, vstupů na lomy a další lokality.  Poukazy platí celý rok  2021 a lze je koupit od 1 000 do 10 000 Kč hodnoty za zvýhodněné ceny zde

Naši výletnící si také mají možnost půjčovat výstroj za zvýhodněných podmínek. I bez vlastní výstroje je možné se jezdit potápět bez velkých investicí.

Nadcházející cesty

Pokud hledáš dobrodružství a chceš se s námi podívat do světa, neváhej a přihlaš se pomocí formuláře v detailu výletu. 


Proběhlé cesty

Podívej se, kde jsme se už všude potápěli od září 2020.