Cestování

Ať už máš parťáka nebo ne, tak nevadí! Přidej se k nám na výlety, u nás svého buddyho vždy najdeš. Během minulých sezón jsme odpotápěli stovky lokalit v ČR, Slovensku, Polsku, Rakousku, Chorvatsku, Turecku, Egyptě, Bosně & Maltě. Stále pro tebe vymýšlíme nové destinace jako jsou třeba Kokosový ostrov, Maledivy, Jordánsko, Mexiko nebo Kanárské ostrovy. V roce 2024 máme velké plány. Sleduj pravidelně sekci cestování. Výlety a zájezdy pravidelně přibývají.

ALBE | Cestování

 

Na kondiční ponory v lomu se registruj přes Reservio zde.

V lokálních podmínkách se pravidelně potápíme nejen v létě, ale po celý rok! V ALBE je totiž možné absolvovat ponory také v suchém obleku nebo i pod ledem. Běžně trénujeme na lomech Hostěradice, Výkleky, Blansko, ale moc rádi máme i Borek, Leštinku, Bořenou Horu, Šífr. 

Během našich výletů je možné se i posunout na pokročilé výcvikové stupně např. s AOWD, Rescue, Deep, Dry Suit, Sidemount, Ice či Nitrox kurzem. V našem PADI 5 star dive centru také vychováváme nové potápěče profesionály, kteří se aktivně zapojují do chodu a organizace ALBE událostí. 

 

Ideální dárek pro potápěče, kteří se chtějí přidat na výlety. 9 z 10 buddíků doporučuje:

Nevíš jaký výlet si vybrat nebo nevíš, co bude? Předplať si cestovní kredit s ALBE, ze kterého můžeš čerpat během celého roku. Kredit slouží na snížení ceny zájezdů (např. do Egypta) nebo jen na pokrytí půjčovny, dopravy, vstupů na lomy a další lokality.  Poukazy platí po dobu jednoho kalendářního roku a lze je koupit od 1 000 do 10 000 Kč hodnoty zde

Naši výletníci si také mají možnost půjčovat výstroj za zvýhodněných podmínek. I bez vlastní výstroje je možné se jezdit potápět bez velkých investicí.

Nadcházející cesty

Pokud hledáš dobrodružství a chceš se s námi podívat do světa, neváhej a přihlaš se pomocí formuláře v detailu výletu. 


Proběhlé cesty

Podívej se, kde jsme se už všude potápěli.