Nové kurzy PADI v portfoliu ALBE

9. 6. 2021

Kurzy

Dva specializační kurzy nově v nabídce!

ALBE | Nové kurzy PADI v portfoliu ALBE

Od začátku roku 2021, kdy se ALBE stalo PADI Dive centrem jsme již vycvičili a certifikovali potápěče ve škále kurzů OWD, AOWD, Rescue, Divemaster, Enriched Air Diver a Dry Suit Diver. Nabídku specializací jsme se rozhodli dále rozšiřovat. V sekci webových stránek Kurzy již můžete najít dvě nové – Peak Performance Buoyancy a Deep Diver.

Kurz Peak Performance Buoyancy – Perfektní vyvážení je určen zejména pro čerstvé OWD potápěče nebo ty, kteří se delší dobu nepotápěli a chtějí zlepšit svoji práci se vztlakem. Je třeba absolvovat teoretickou část a dvakrát trénink na bazéně nebo volné vodě.

Deep Diver je určen pro pokročilé, které lákají hloubky a chtějí se potápět až na hranici limitu sportovního potápění do 40 m. Během teoretické části je podrobně probrána dekompresní problematika, plánování hloubkových a víceúrovňových ponoru, fyzika a anatomie lidského těla, výstroj pro hloubkové potápění, první pomoc v případě potápěčské nehody a další. V rámci praktické části se absolvují čtyři ponory na volné vodě. Výhodou certifikace Deep Diver je také garance pojistných nákladů pro případ nehody v hloubce až do 40 m.

Další specializační kurzy budou brzy následovat. Oblíbeným trendem ve sportovním potápění se stává konfigurace sidemount, se kterou se chceme také potápět a v zimě plánujeme otevřít první kurzy potápění pod ledem!