Kondiční ponor v 5M

Jsi už potápěč a chceš trénovat nebo si jen vyzkoušet novou výstroj? Přidej se k nám na jeden z kondičních ponorů v bazénu ať nevyjdeš ze cviku.

ALBE | Kondiční ponor v 5M

Opakování je matka moudrosti a proto doporučujeme, aby se všichni absolventi OWD či jiných kurzů potápění čas od času zanořili a osvěžili si tak sestrojování výstroje, základní cviky aj.

ALBE si pronajímá pravidelně zadní dráhu na bazéně Za Lužánkami, kde je kapacita až 15 potápěčů. Často mixujeme výuku kurzů s kondičními ponory individuálních potápěčů.

Teplá voda, bezpečné podmínky a hloubka 5 metrů jsou ideální na nácvik nových dovedností či zkoušení nové výstroje.

Ideálním obdobím na potápění v bazénu je říjen až duben, v období, kdy se v českých podmínkách dá potápět jen v suchých oblecích nebo je zapotřebí odjet do teplejších krajin.

Pokud jsi prošel kurzem před několika lety či ses dlouho nepotápěl a chceš znovu začít nebo letíš na dovolenou, kde by ses chtěl potápět? Pak doporučujeme Refresh ponor – instuktor se ti bude plně věnovat, zopakuje s tebou základní cviky a vše ti náležitě připomene.

Doba potápění: vždy 1h (od celé do celé)

Kapacita dráhy: max 15 lidí potápěčů

Termíny: stanovujeme postupně, pravidelně 1 termín za týdně či 14 dní.

Pokud nemáš vlastní výstroj, tak nevadí. Rádi ti půjčíme naši školní výstroj Scubapro včetně počítačů, testovacích automatik vyšších tříd či další prémiové doplňky. Výstroj si můžeš vyzkoušet kdykoliv před samotným ponorem a dokonce ti ji zdarma dovezeme až na bazén!

1 vstup s vlastní výstrojí i vzduchem: 150Kč

1 vstup s 10L lahví : 350Kč

1 vstup s komplet výstrojí : 650Kč

Než spustíme online objednávkový systém, pro více informací či přihlášení nás kontaktuj emailem nebo napiš přes Facebook Messenger.

Proběhlé akce

Sleduj nás, již brzy otevřeme nové kurzy

Chci se zúčastnit

Odesláním formuláře souhlasím s podmínkami Zpracování osobních údajů.

Kurzy online