Kondiční ponor (otevřená voda)

Čím častěji se budeš potápět, tím více se ti vodní prostředí stane přirozeným a každý další ponor více komfortnějším. Své dovednosti a jistotu pohybu při přístrojovém potápění posílíš kondičními ponory.

ALBE | Kondiční ponor (otevřená voda)

Opakování je matka moudrosti a proto doporučujeme, aby všichni absolventi OWD (či jiných kurzů potápění) pravidelně udržovali + zlepšovali svoje dovednosti (např. kompletace výstroje, technika bezpečného pohybu ve vodním prostředí, základní cviky aj.).

Pro kondiční ponory na otveřené vodě využíváme zejména lomy v okolí Brna (obvykle Hostěradice, Mašovice nebo Mikulov), dají se však plnit i v rámci jiných výletů – viz. albe.cz/cestovani)

Kondiční ponor na otevřené vodě je oblíbenou formou zlepšování potápěčských dovedností certifikovaných potápěčů.

Obvyklá doba standardní jednodenní potápěčské akce je zhruba 8 hodin, ráno se vyráží na potápěčskou lokalitu, kde se absolvují obvykle dva ponory v délce 40 až 60 minut. Samozřejmostí je v případě potřeby pomocná ruka našeho profesionála.

U kondičních ponorů pořádaných ALBE je vždy přítomen náš profesionál, který je připraven pomoci nebo poradit, tak aby tvůj pobyt ve vodním prostředí byl zejména o klidu, relaxu a bezpečí.

Cena: 0 Kč + související služby

Samotný kondiční tě ponor nic nestojí, jedná se o samostatnou aktivitu certifikovaných potápěčů. Pomoc ALBE profesionála je benefitem. V případě využití některých souvisejících doplňkových služeb se tyto hradí dle aktuálních ceníků. Jedná se o:

  • pronájem výstroje
  • doprava na lokalitu
  • plnění lahví
  • vstupné na lokalitu
  • případné jiné související

Pokud nemáš vlastní výstroj, tak nevadí. Rádi ti půjčíme naši školní výstroj. Ohledně konkrétních možností pronájmu se podívej na seznam a ceník naší půjčovny.

Čím častěji se budeš potápět, tím více se ti vodní prostředí stane přirozeným a každý další ponor více komfortním.

Na konkrétní událost se registruj v rezervačním systému sekce Kondiční ponory (otevřená voda), emailem nebo na +420 735 004 072.

Prošel jsi kurzem před několika lety či ses dlouho nepotápěl a chceš znovu začít nebo letíš na dovolenou, kde by ses chtěl potápět?

Pak předtím než půjdeš na otevřenou vodu, tak doporučujeme Refresh ponor na bazéně – instuktor se ti bude plně věnovat, zopakuje s tebou základní cviky a vše ti náležitě připomene.

Nadcházející akce

Rezervovat
Rezervovat
Rezervovat
Rezervovat
Rezervovat
Rezervovat
Rezervovat
Rezervovat
Rezervovat
Rezervovat
Rezervovat
Rezervovat
Rezervovat
Rezervovat
Rezervovat
Rezervovat
Rezervovat
Rezervovat
Rezervovat

Proběhlé akce