Kondiční ponor

Jsi certifikovaný potápěč a chceš trénovat nebo si jen vyzkoušet novou výstroj? Přidej se k nám na jeden z kondičních ponorů v bazénu ať nevyjdeš ze cviku.

ALBE | Kondiční ponor

Opakování je matka moudrosti a proto doporučujeme, aby se všichni absolventi OWD či jiných kurzů potápění čas od času zanořili a osvěžili si tak sestrojování výstroje, základní cviky aj.

Pro kondiční ponory využíváme brněnské bazény:

  • Lužánky
  • AQP Kohoutovice

Teplá voda a kontrolované podmínky jsou ideální pro opakování či nácvik nových dovedností popř. zkoušení nové výstroje.

Ideálním obdobím na potápění v bazénu je říjen až duben, kdy se v českých podmínkách dá potápět jen v suchých oblecích nebo je zapotřebí odjet do teplejších krajin.

Doba potápění: vždy 1h (od celé do celé)

Kapacita kondičních potápěčů: 10 (Bazén za Lužánkami), 6 potápěčů (AQP Kohoutovice)

Pokud nemáš vlastní výstroj, tak nevadí. Rádi ti půjčíme naši školní výstroj Scubapro včetně počítačů, testovacích automatik vyšších tříd či další prémiové doplňky. Výstroj si můžeš vyzkoušet kdykoliv před samotným ponorem a dokonce ti ji zdarma dovezeme až na bazén!

1 vstup s vlastní výstrojí i vzduchem: 150 Kč

1 vstup s 10l lahví : 350 Kč

1 vstup s komplet výstrojí : 550 Kč

  • Půjčujeme standardně Scubapro výstroj (short 2.5mm, BCD, automatika, 10L láhev, ABC).

Registruj se v rezervačním systému, emailem nebo na +420 735 004 072

Prošel jsi kurzem před několika lety či ses dlouho nepotápěl a chceš znovu začít nebo letíš na dovolenou, kde by ses chtěl potápět?

Pak doporučujeme Refresh ponor – instuktor se ti bude plně věnovat, zopakuje s tebou základní cviky a vše ti náležitě připomene.