PADI Open Water Diver

Srpen - září: začátek kurzu kdykoliv! Nejkvalitnější kurz pro začátečníky v Brně zakončený světově nejvyhledávanější certifikací PADI OWD.

ALBE | PADI Open Water Diver

Během srpna a září začínáme kurzy OWD individuálně po domluvě kdykoliv tak, abychom kurz stihli dokončit co nejdříve. Kurz lze tak začít téměř okamžitě.

Od ledna 2021 jsme se stali PADI Dive centrem. Potápěčské kurzy nově vyučujeme i pod touto největší potápěčskou asociací světa. Získání OWD (Open Water Diver) licence ti umožní potápět se kdekoliv po světě až do hloubky 18 m. Přečti si více o PADI zde.

Máš zájem mít svou základní potápěčskou certifikaci zaštítěnou nejsilnější značkou na světovém trhu? Chceš se vzdělávat podle vysoce profesionálně zpracovaných materiálů v tištěné nebo e-learningové formě? Chceš se toho spoustu naučit po teoretické i praktické stránce a zároveň si užít spoustu zábavy. Pak je tu pro tebe kurz PADI Open Water Diver, který se skládá ze tří hlavních částí – teorie, praxe v bazéně a z ponorů na volné vodě.

Celosvětově unifikovaný výcvik. Celosvětově uznávaná značka. Celosvětově nejoblíbenější kurz. Staň se jako my členem rodiny PADI.

Velmi efektivní systém teoretické přípravy představuje e-learningová platforma. Jedná se o ideální řešení pro ty, co nemají příliš mnoho času. Není třeba se účastnit výuky v učebně, potřebné požadavky na teoretické znalosti můžeš splnit tempem, jaké ti vyhovuje. Ovládání e-learningu je jednoduché a intuitivní, grafické zpracování je na profesionální úrovni. Každá kapitola je zakončena kvízem, který utuží získané vědomosti. Závěrečný test je také možné splnit v pohodlí domova. Standardně však ještě organizujeme teoretickou konzultaci s instruktorem, kde je prostor pro tvoje dotazy a test můžeš složit až po ní.

PADI e-learning je populárním a nyní už standardním vzdělávacím nástrojem, teoretickou část kurzu si tak můžeš splnit v pohodlí domova a tempu jaké ti vyhovuje.

Po dokončení teoretické části kurzu přijde řada na to, co se všichni těšíme nejvíc. Následuje praktický výcvik nejdříve v bazénu (2 ponory), kde si procvičíš s instruktorem všechny potřebné dovednosti, aby ses dokázal bezpečně pohybovat ve venkovním prostředí. Tam se v rámci OWD kurzu zúčastníš čtyř ponorů na volné vodě. Více o průběhu OWD kurzu v Albe se dočteš v článku Jak vybrat základní kurz potápění.

Až splníš všechny vědomostní a praktické požadavky kurzu, tak obdržíš certifikaci, po jejímž předložení tě divecentra po celém světě přijmou na výlety za potápěním, zapůjčí ti výstroj nebo naplní lahve. Ani v ALBE to však absolvováním PADI kurzu nekončí. Rozšiř komunitu našich potápěčů a můžeš se s námi:

 • potápět v českých lomech – a vidět tak sumce, štiky, kapry, úhoře a rozmanité zatopené objekty
 • potápět se v Chorvatsku, Egyptě, Turecku, Thajsku, Rakousku a spoustě dalších lokalit
 • potápět se ke korálům, vrakům, za nejrůznější faunou a objevovat svět ticha, beztíže a mnoha barev
 • možná potápění propadneš tak jako my a začneš se s námi potápět i v suchém obleku, do hloubek, pod ledem nebo se směsí Nitrox

Tvůj život už nebude takový jako dřív, stane se mnohem bohatším o úžasné zážitky a nová přátelství.

OWD Kurz pro začátečníky

Cena


Teoretická výuka

Studijní materiály

Logbook zdarma

Vypůjčení výstroje

Výběru termínů lekcí

Doprava na bazén 

Doprava na lom

Certifikace PADI

Počet studentů na inst.

Bazénových ponorů

Ponorů ve volné vodě

Cenové zvýhodnění

PADI Economy

7 490 Kč (8 490Kč)

Samostudium 

E-learning online

bez masky a ploutví

1 590 Kč

6

2

4

1 000 Kč

PADI Standard

9 490 Kč (10 990Kč)

Přednáška v učebně

E-learning online

6

2

4

1 500 Kč až 3 000 Kč

Ušetři 3 000 Kč

PADI VIP

15 990 Kč

Privátní přednáška

E-learning online

2

3

6

3 000 Kč

Pokud se přihlásíš do kurzu PADI Open Water Diver Standard pro 1 osobu, získáš slevu 1 500 Kč z celkové ceny – místo 10 990 Kč, zaplatíš jen 9 490 Kč. Nakupuj online nebo na prodejně. Kvalitnější a dočasně nejlevnější PADI kurzy v Brně neseženeš.

Program PADI Open Water Diver Standard

Nejoblíbenější kurz potápění, který pokrývá úplně vše, včetně zapůjčení kompletní výstroje na celý kurz, certifikace PADI a logbooku. Teorii zvládneš levou zadní v učebně s instruktorem nebo formou e-learningu v uživatelsky příjemném online prostředí. Navíc budeš mít možnost vybírat si z nabízených termínů ponorů.

Cena kurzu zahrnuje:

 • Studijní materiály v e-learningové podobě
 • Zapůjčení kompletní výstroje na celý kurz
 • Teoretická konzultace probíhají ve skupině (max 10 osob) v učebně nebo online během 2 schůzek
 • 2 ponory v brněnských bazénech pro zvládnutí včetně vstupů včetně dopravy na bazén (v případě uzavřených bazénů budeme cvičit na ve volné vodě na cvičné plošině)
 • 4 ponory ve volné vodě v ČR během 2 výjezdů (bez stresu a jiných vícenákladů) a vstupné do Hostěradic
 • ALBE Deník ponorů
 • Certifikace PADI OWD s e-card

V ceně není zahrnuta pouze doprava na volnou vodu a vstupy na jiné lokality než Hostěradice.

1 osoba: 9 490 Kč (10 990 Kč)

2 osoby: 16 980 Kč (19 980 Kč )

Všechny kurzy zakoupíš online na našem e-shopu nebo osobně na prodejně v ALBE. Kurzy můžeš koupit i jako dárkový poukaz v .pdf posílané emailem nebo v tištěné podobě na krásném papíru.

Program PADI Open Water Diver Economy

Economy je plnohodnotný kurz potápění pro začátečníky v rámci PADI, kdy si student musí doplatit certifikační poplatky a vlastnit základní výstroj potápění (maska, ploutve, šnorchl).

Cena kurzu zahrnuje:

 • Zapůjčení kompletní výstroje mimo ABC
 • Teoretická příprava přes PADI E-learning s následnou 1h 30 konzultací s instruktorem
 • 2 ponory v brněnských bazénech
 • 4 ponory ve volné vodě v ČR během 2 výjezdů

Cena kurzu nezahrnuje:

 • Zapůjčení ABC výstroje (maska, šnorchl, ploutve)
 • Poplatek za certifikaci OWD PADI za 1590Kč
 • Doprava na bazény a volnou vodu

1 osoba: 7 490 Kč / 8 490 Kč

Program PADI Open Water Diver VIP

Kurz VIP je individuální kurz vhodný pro ty, co chtějí získat VIP přístup. Celý kurz se odehraje dle možností studenta – teorie, bazény a volnou vodu přizpůsobíme tvým možnostem. Navíc, instruktor se bude věnovat jen tobě během celého kurzu – v programu VIP, mohou být maximálně 2 studenti (tj. jeden „buddy tým“).

1 osoba: 15 990 Kč / 18 990 Kč

V případě zájmu o tento speciální kurz, nás prosím kontaktuj na info@albe.cz.

Všichni naši OWD absolventi získají:

 • Slevy na nákup nové výstroje.
 • Výrazné slevy na půjčování výstroje po absolvování kurzu.
 • Přednostní účast na klubových výjezdech na tuzemské i zahraniční lokality. Kurzem to nekončí, budete se mít kde a s kým potápět.

Výuka OWD kurzů bude probíhat během jara 2021 s plánovaným dokončením od dubna až června. Teorie lze absolvovat jak v učebně prezenční formou, tak i distanční formou na e-learningové platformě. Bazénové ponory budou probíhat na Kraví hoře do hloubky 2 metry a do 5 metrů Za Lužánkami. Na ponory na volnou vodu se jezdí na lom Hostěradice, ale i jiné lokality v Česku, Slovensku. Kurz OWD lze dokončit i během prodloužených víkendů v Chorvatsku, kam máme naplánované cesty již během dubna 2021.


ALBE je nejmodernější a největší škola potápění na Moravě. Zastav se za námi na prodejnu a přesvědč se o tom na vlastní oči.

 • ročně se s námi naučí potápět až 100 studentů, zároveň však dbáme na osobní a přátelský přístup
 • studenti všech potápěčských kurzů se potápí pouze v nové a bezchybné výstroji značek Scubapro a DTD

Mám zájem se přihlásit na kurz OWD PADI

Odesláním formuláře souhlasím s podmínkami Zpracování osobních údajů.

Další kurzy