PADI Open Water Diver – víkend

Chceš se naučit potápět a nemáš moc času? Zvládneš celý kurz během víkendu. Nejkvalitnější kurz pro začínající potápěče s certifikací PADI v Brně.

ALBE | PADI Open Water Diver – víkend

Chceš se potápět na dovolené, za chvíli odjíždíš a nemáš certifikaci? Nebo tě potápění zajímá, chtěl by ses ho naučit, ale máš během týdne velké pracovní vytížení? Pro tyto případy máme připravený speciální program PADI Open Water Diver – víkend, který je zaměřený na intenzivní praktický výcvik během víkendu.

Další termín kurzu je: 27 až 29.8.

Svou základní potápěčskou certifikaci budeš mít zaštítěnou nejsilnější značkou na světovém trhu – PADI.

Kurz se skládá ze tří hlavních částí – teorie, praxe v bazénu a z ponorů na volné vodě. Standardy kurzu vychází vstříc potřebám klienta a teoretickou část je možné splnit prostřednictvím vysoce profesionálně zpracovaného e-learningu. Není třeba se účastnit prezenční výuky a díky uživatelsky příjemně zpracované e-learningové platformě je možné splnit teoretickou část „na dálku“. V případě dotazů nebo potřeby něco vysvětlit je tvůj instruktor dostupný na telefonu nebo e-mailu. Přístup do e-learningu ti zajistíme v dostatečném předstihu před plánovaným praktickým tréninkem.

Budeš se vzdělávat podle vysoce profesionálně zpracovaného e-learningu, jehož ovládání je jednoduché a intuitivní, můžeš si nainstalovat i mobilní aplikaci a pokračovat ve studiu třeba ve vlaku. E-learning šetří tvůj čas.

Teoretická část je složena z 5 kapitol a každou z nich je třeba zakončit kontrolním kvízem, který tě připraví na závěrečnou zkoušku. Pokud se cítíš dostatečně silný v získaných vědomostech, pak můžeš prostřednictvím e-learningu zkoušku zakončit v pohodlí domova ještě před návštěvou ALBE, nebo využít konzultace s instruktorem, která je plánovaná na páteční odpoledne a složit zkoušku až po ní.

Po dokončení teoretické části kurzu přijde řada na to, co se těšíme nejvíc. V sobotu následuje praktický výcvik nejdříve v bazénu, kde během dvou ponorů s instruktorem procvičíš všechny potřebné dovednosti, aby ses dokázal bezpečně pohybovat ve venkovním prostředí. Ještě ten den se přesuneme na výcvikovou lokalitu Hostěradice, kde se pokračuje dvěma ponory v reálném prostředí. Na otevřené vodě se naučíš aplikovat dovednosti získané na bazénu a taky se exkurzně seznámíš se světem, který se ukrývá pod vodní hladinou. Kurz je zakončen v neděli druhým výjezdem a dalšími dvěma ponory a dle podmínek se lze vydat i na jinou lokalitu.

Praktický výcvik proběhne během soboty a neděle. Během dvou bazénových ponorů a 4 ponorů na volné vodě se odcvičí povinná praxe nutná pro získaní certifikace.

Až splníš všechny vědomostní a praktické požadavky kurzu, tak obdržíš certifikaci, po jejímž předložení tě divecentra po celém světě přijmou na výlety za potápěním, zapůjčí ti výstroj nebo naplní lahve. Ani v ALBE to však absolvováním PADI kurzu nekončí. Rozšiř komunitu našich potápěčů a můžeš se s námi:

 • potápět v českých lomech – a vidět tak sumce, štiky, kapry, úhoře, candáty a rozmanité zatopené objekty
 • potápět se v Chorvatsku, Egyptě, Turecku, Thajsku, Rakousku a spoustě dalších lokalit
 • potápět se ke korálům, vrakům, za nejrůznější faunou a objevovat svět ticha, beztíže a mnoha barev
 • možná potápění propadneš tak jako my a začneš se s námi potápět i v suchém obleku, do hloubek, pod ledem nebo se směsí Nitrox

Tvůj život už nebude takový jako dřív, stane se mnohem bohatším o úžasné zážitky a nová přátelství.

Cena kurzu 12 490 Kč zahrnuje:

 • Studijní materiály v e-learningové podobě
 • Zapůjčení kompletní výstroje na celý kurz včetně plnění lahví
 • Teoretická konzultace probíhající v učebně
 • 2 ponory v brněnských bazénech včetně vstupů a dopravy na bazén
 • 4 ponory ve volné vodě v ČR během 2 výjezdů a vstupné na výcvikovou lokalitu Hostěradice
 • Deník ponorů
 • Certifikace PADI OWD s e-card

V ceně není zahrnuta:

 • doprava na lokality na volné vodě
 • náklady na vstup a plnění lahví v případě dokončení kurzu na komerční lokalitě

V případě zakoupení dvou kurzů PADI Open Water Diver – program VÍKEND získáš slevu na druhý kurz 3 000 Kč.

ALBE je nejmodernější a největší škola potápění na Moravě. Přesvědč se o tom na vlastní oči.

 • ročně se s námi naučí potápět až 100 studentů, zároveň však dbáme na osobní a přátelský přístup
 • nejsme škola pouze základních kurzů – vyučujeme AOWD, Divemaster kurzy, ale i pokročilé specializace
 • studenti všech potápěčských kurzů se potápí pouze v nové a bezchybné výstroji značek Scubapro a DTD
 • s námi to s kurzem nekončí, ale právě začíná – pořádáme výjezdy na české i zahraniční lokality, setkávání potápěčů a další akce

Proběhlé akce

Sleduj nás, již brzy otevřeme nové kurzy

Chci se zúčastnit

Odesláním formuláře souhlasím s podmínkami Zpracování osobních údajů.

Další kurzy