Refresh ponor v 5M

Máš certifikaci OWD či vyšší, dlouho ses nepotápěl a chceš si vše zase připomenout? Absolvuj 1h opakování s instruktorem v 5m bazénu.

ALBE | Refresh ponor v 5M

Refresh ponor v 5M pod vedením instruktora je vhodný pro potápěče s licencí OWD a vyšší, kteří se dlouhá léta nepotápěli a chtěli by si vše znovu připomenout. Důvodem může být odlet na dovolenou k moři či rozhodnutí se vrátit k tomu krásnému koníčku.

Vypsali jsme termíny na září-říjen 2021! Každý týden 1 termín. Registruj se na albe.reservio.com a přidej se k nám, tréninku není nikdy dost!

ALBE si pronajímá pravidelně zadní dráhu na bazéně Za Lužánkami, kde je kapacita až 15 potápěčů. Často mixujeme výuku kurzů s kondičními ponory individuálních potápěčů. Teplá voda, bezpečné podmínky a hloubka 5 metrů jsou ideální na nácvik nových dovedností či zkoušení nové výstroje.

Instruktor se ti bude plně věnovat:

  • připomene ti teoretické základy potápění a zodpoví veškeré dotazy
  • pomůže ti se sestavením výstroje
  • ponor absolvuješ pod jeho dohledem – procvičí s tebou základní cviky pod vodou a na základě zhodnocení tvého stylu ti poradí, co zlepšit a na co si dát pozor

Doba potápění: vždy 1h (od celé do celé)

Kapacita dráhy: max 15 potápěčů

Kapacita Refresh ponoru na 1 instuktora: max 4 potápěči

Termíny: stanovujeme postupně, pravidelně 1 termín za týdně či 14 dní.

Pokud nemáš vlastní výstroj, tak nevadí. Rádi ti půjčíme naši školní výstroj Scubapro včetně počítačů, testovacích automatik vyšších tříd či další prémiové doplňky. Výstroj si můžeš vyzkoušet kdykoliv před samotným ponorem a dokonce ti ji zdarma dovezeme až na bazén!

Cena pro 1 osobu včetně zapůjčení výstroje: 990 Kč

Cena pro 1 osobu pouze s 10L lahví : 600 Kč

  • Půjčujeme standardně Scubapro výstroj (short 2.5mm, BCD, automatika, 10L láhev, ABC).
  • Možnost vyzkoušení i high-end Scubapro výstroje – počítač HUD či G2, křídlo Hydros a další či naší technické výstroje Scubapro a DTD křídla. Suché obleky atd.

Registruj se v rezervačním systému Reservio na adrese albe.reservio.com nebo nás kontaktuj emailem nebo přes Chat.

Sleduj nás, již brzy otevřeme nové kurzy

Chci se zúčastnit

Odesláním formuláře souhlasím s podmínkami Zpracování osobních údajů.