Scuba Diver

Tento kurz je určen pro naprosté začátečníky, kteří se rozhodli pro kurz potápění mimo hlavní letní sezónu. Opravňuje k potápění do 12m pod dozorem vedoucího a lze ho zvládnout během pár dní před odletem na dovolenou.

ALBE | Scuba Diver

Tento kurz je určen pro naprosté začátečníky v oblasti potápění, kteří se rozhodli pro kurz potápění mimo hlavní letní sezónu. Opravňuje k potápění do 12 m pod dozorem profesionála.

Kurz SCUBA DIVER nezahrnuje povinné ponory na volné vodě a je určen především pro ty, kteří chtějí na poslední chvíli kurz potápění před odjezdem k moři. Tento kurz můžeš zahájit kdykoliv bez ohledu na počasí a venkovní teploty. Obsah kurzu se ničím neliší od kurzu OWD (až na ponory ve volné vodě). Ideální začátek kurzu je podzim-zima nebo před cestou do teplých krajin, kde se už chceš potápět.

Po ukončení kurzu získáš mezinárodní certifikaci SCUBA DIVER (Potápěč s doprovodem) s doživotní platností, která tě opravňuje k potápění s přístrojem na volné vodě až do hloubky 12m pod přímým dozorem Vedoucího potápění (Divemaster) nebo Instruktora a to v bezdekompresním režimu.

Kurz lze zvládnou i za 3 dny v závislosti na rychlosti studentů přijímat informace a zvládat požadované dovednosti. Teorie lze zvládnout i samostudiem s následnou konzultací s instruktorem. Následně se musí splnit závěrečný test z teorie potápění. Kurzy jsou vedeny zábavnou formou podle nejnovějších poznatků v oblasti vzdělávání a jsou koncipovány tak, aby ti jejich zvládnutí nečinilo žádné problémy. Konečně kurz, který tě bude bavit.

Co je součástí kurzu?

  • Teoretická příprava samostudiem a následná konzultace s instruktorem až 2 h
  • 2 bazénové ponory v Brně
  • vypůjčení kompletní výstroje na ponory
  • dopravu z ALBE a vstup na bazény
  • studijní materiály v tištěné podobě i online
  • certifikace Scuba Diver u asociace EDS (European Diving School)
  • ALBE logbook

Bazén pro praktická cvičení se řídí dle rozpisu pronajatých dráh na bazéně Za Lužánkami v Brně.

Podmínkou je dobrý zdravotní stav a věk minimálně 10let. 

Během jara-léta si lze za cenu 1 990 Kč dodělat OWD kurz přímo s ALBE. V ceně jsou 4 ponory ve volné vodě s výstrojí a certifikace OWD u asociace EDS. Za příplatek 500 Kč lze udělit certifikaci PADI.

Po návratu z potápěčské dovolené a po předložení tvého deníku ponorů, kde budou zaznamenány a potvrzeny minimálně 4 ponory ve volné vodě, od nás můžeš dostat mezinárodní certifikaci OWD – Open Water Diver pouze za cenu certifikačních poplatků 990 Kč.

Cena: 6 990 Kč

Přihlaš se přes formulář a my se ti ozveme nazpět. Kurz lze začít prakticky kdykoliv dle tvých časových možností. My tě brdzit nebudeme :-).

Všechny ponory na zkoušku zakoupíš online na našem e-shopu nebo osobně na prodejně v ALBE. Poukazy máme k dispozici v .pdf posílané emailem nebo v tištěné podobě na krásném papíru a ve vánoční obálce k vyzvednutí nebo zasláním po celé ČR zdarma.

Mám zájem se přihlásit na kurz Scubadiver

Odesláním formuláře souhlasím s podmínkami Zpracování osobních údajů.

Sleduj nás, již brzy otevřeme nové kurzy

Chci se zúčastnit

Odesláním formuláře souhlasím s podmínkami Zpracování osobních údajů.

Další kurzy