Služby

Jsme experti na potápění a především značku Scubapro. Mimo školu potápění, provozujeme půjčovnu nové výstroje, bazar a servisní středisko Scubapro, Oceanic, Atomic, Zeagle a Hollis. Provádíme i revize tlakových lahví včetně jejich plnění. Zkrátka, cokoliv potřebuješ ohledně potápění, najdeš v ALBE.

ALBE | Služby

Potápěčské práce

ALBE nabízí lehčí potápěčské práce po celé ČR. Několikaleté zkušenosti, kvalitní potápěči a bezpečná výstroj z nás dělají spolehlivého partnera v průmyslu.

Více informací

Servis a revize automatik

Autorizované servisní středisko značek Scubapro, Atomic, Oceanic, Hollis a Zeagle. Zajišťujeme servis APEKS automatik. Věci na servis nám můžeš doručit osobně nebo poštou.

Více informací

Eva Beach House v Chorvatsku

Luxusní ubytování. Soukromá vilka přímo na pláži v samotném srdci Chorvatska. Okouzlí tě praktičností, klidem a svobodou.

Více informací

Výměna baterií Uwatec počítačů

Měníme baterie u počítačů Scubapro – Uwatec Aladin, Smart a dalších, kde baterie není možné vyměnit uživatelem. Měníme i baterie u Suunto počítačů a dalších výrobců.

Více informací

Výměna sondy Uwatec

Ve spolupráci s centrálním servisním střediskem Scubapro provádíme výměnu starých sond Uwatec za nové s vyměnitelnou baterií.

Více informací

Půjčovna výstroje

Nemáš vlastní výstroj? Nevadí! Vše co budeš potřebovat pro svůj další ponor si půjčíš v ALBE. Rekreační i technická výstroj pro všechny typy potápěčů bez kompromisů a výhodně.

Více informací

Plnění tlakových láhví

Provádíme plnění tlakových lahví až do tlaku 230bar. V moderním prostředí, zatímco plníme, ty si dáš kafe a přečteš noviny.

Více informací

Servis a revize tlakových lahví

Provádíme servis a revize ocelových, hliníkových a kompozitních tlakových lahví vyrobených v EU. Dodržujte pravidelné revizní intervaly u svých lahví.

Více informací