Načítám Akce

« Všechny Akce

kurz PADI Rescue Diver

16. 8. 2024 @ 17:00 19:00

Nejen na souši, ale i při potápění může nastat nouzová situace. V kurzu klademe důraz na praxi a výcvik v reálných podmínkách, aby procvičované scénáře byly autentické a naši absolventi co nejlépe vycvičení. Staň se potápečem „záchranářem“ a získej celosvětově ceněnou certifikaci PADI Rescue Diver.

Kurz je zahájen samostatným studiem Rescue manuálu. Teoretická přednáška, proškolení z poskytování první pomoci dne a praktické soustředění na otevřené vodě je plánováno od pátku do neděle (16. – 18. 8. 2024) na vhodné a dohodnuté lokalitě, kdy je v plánu 4-5 ponorů (v minulosti kurz probíhal na lokalitách Šífr, Dalešice, Mašovice a Medard). Studenti se naučí dovednostem souvisejícím s uchopením nestandardních a nouzových situací, ke kterým může dojít při přístrojovém potápění. Úspěšní absolventi obdrží certifikace PADI Rescue Diver a Emergency first Response, které jsou prerekvizitou pro první profesionální licenci PADI Divemaster.

Při zájmu o účast v tomto programu se zaregistruj v rezervačním systému ALBE (případně info@albe.cz nebo +420 735 004 072)

Aktuální obsazenost termínu: 1 ze 4 studentů