Master Scuba Diver

Certifikace, která tě rozeznává jako velmi zkušeného potápěče, který dosáhl kompletního tréninku ve struktuře rekreačních kurzů PADI a význačných dovedností v rámci specializovaných potápěčských odvětví. Čti dále jak ji získat!

ALBE | Master Scuba Diver

Připoj se k nejuznávanějším potápěčům a lídrům ALBE Divers. Dostaň se na nejvyšší metu, které lze dosáhnout na poli rekreačně sportovního potápění. Certifikace PADI Master Scuba Diver tě zařadí do elitní skupiny respektovaných potápěčů, kteří museli překlenout řadu výrazných milníků ve svém tréninku v rámci struktury PADI kurzů. Této úrovně dosáhlo pouze 2% potápěčů celosvětově. Prokážeš-li se kartou Master Scuba Divera, všichni budou vědět, že jsi již pod vodou strávil pořádnou porci času v rozmanitých typech prostředí a jsi na výši se svými dovednostmi, znalostmi a řadou specializací.

Prerekvizity:

  • věk 15 let
  • 50 zapsaných ponorů
  • ukončené certifikace OWD, AOWD, Rescue
  • 5 certifikací v rámci specialit (v ALBE je možné absolvovat Dry Suit, Enriched Air, Deep, Ice, Sidemount, Peak Performance Buoyancy)
  • při dosažení výše uvedeného se zasílá přihláška na PADI k přímému potvrzení certifikace Master Scuba Diver

Zařaď se mezi nejuznávanější potápěče a dosáhni na nejvyšší metu na poli rekreačního potápění.

„Dbáme na to, aby námi certifikovaní Master Scuba Divers byli skutečně potápěči na výši. Proto kromě standardního výcviku OWD až Rescue nabízíme speciality, které pro uchazeče představují skutečnou výzvu.

Petr Barák, PADI Master Scuba Diver Trainer

Jak splnit požadavky na certifikaci:

Jelikož tvůj výchozí bod pro dosažení certifikace PADI Master Scuba Diver může být na různé úrovni, kontaktuj nás a my sestavíme individuální plán přímo tobě na míru, tak aby se ti dostalo potřebného výcviku a mohl ses zařadit mezi zkušené a respektované potápěče. V případě plnění více kurzů je možné se domluvit na cenově zvýhodněném balíčku.

Sestavíme ti individuální plán a pomůžeme ti dosáhnout tvého cíle!

Pro přihlášení do programu Master Scuba Diver vyplň formulář vpravo nahoře nebo kontaktuj našeho instruktora Petra na petr@albe.cz nebo 735 004 072.

Sleduj nás, již brzy otevřeme nové kurzy

Chci se zúčastnit

Odesláním formuláře souhlasím s podmínkami Zpracování osobních údajů.

Další kurzy